PERAK
Puan Nor Rafidah Binti Mat Hashim @ Kasim
nor_rafidah@stats.gov.my Tel 05 - 2554 963 Fax 05 - 2551 073
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Perak, Bangunan Persekutuan Gunasama, Tingkat 3, Bangunan KWSP, Greentown, 30450 Ipoh, Perak.
PERLIS
Encik Shukor Bin Lateh
shukor_lateh@stats.gov.my Tel 04 - 9771 221 Fax 04 - 9768 950
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Perlis, Tingkat 1, Bangunan Perodua, No. 2C, Persiaran Jubli Perak, 01000 Kangar, Perlis.
KEDAH
Puan Hamimah Binti Mohd Shah
hamimah@stats.gov.my Tel 04 - 7001 250 Fax 04 - 7338 412
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Kedah, Aras 1 & 5, Zon C, Wisma Persekutuan, Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, Bandar Muadzam Shah, 06550 Alor Setar, Kedah.
PULAU PINANG
Encik Anuar Kamal Bin Sidin
anuarkamal@stats.gov.my Tel 04 - 2266 244 Fax 04 - 2299 499
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Pulau Pinang, Aras 6, Bangunan Persekutuan, 10400 Pulau Pinang.
SELANGOR
Puan Nur'Azah Afnan Binti Hanafi
azah.hanafi@stats.gov.my Tel 03 - 5515 0288 Fax 03 - 5518 0408
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Selangor, Tingkat 9, Bangunan Darul Ehsan, Jalan Indah, Seksyen 14, 40000 Shah Alam, Selangor.
KUALA LUMPUR
Puan Halina Binti Abdul Hamid
halina@stats.gov.my Tel 03 - 2267 2413 Fax 03 - 2274 5075
Jabatan Perangkaan Malaysia Wilayah Persekutuan, Tingkat 14 & 15, Wisma FGV, Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.
NEGERI SEMBILAN
Puan Masriyanti Binti Rekkeman
masriyanti@stats.gov.my Tel 06 - 7688 803 Fax 06 - 7688 805
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Sembilan, Tingkat 12, Wisma Persekutuan, Jalan Dato' Abdul Kadir, 70000 Seremban, Negeri Sembilan.
MELAKA
Encik Jefri Bin Ab Ghani
jefri@stats.gov.my Tel 06 - 2522 788 Fax 06 - 2522 798
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Melaka, Aras 7 & 8, Wisma Persekutuan, Jalan MITC, Hang Tuah Jaya, 75450 Ayer Keroh, Melaka.
JOHOR
Encik Kamaruzaman Bin Mohamed
kama@stats.gov.my Tel 07 - 2253 750 Fax 07 - 2249 972
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Johor, Tingkat 14 & 15, Menara Tabung Haji, Jalan Air Molek, 80000 Johor Bharu, Johor
PAHANG
Puan Hazrinie Binti Husin
hazrinie@stats.gov.my Tel 09 - 5161 502 Fax 09 - 5144 636
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Pahang, Tingkat 11, Wisma Persekutuan, Jalan Gambut, 25000 Kuantan, Pahang.
KELANTAN
Encik Syamaizar Bin Razali
syamaizar@stats.gov.my Tel 09 - 7419 524 Fax 09 - 7474 224
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Kelantan, Tingkat 7, Wisma Ilmu Tabung Haji, 15000 Kota Bharu, Kelantan.
TERENGGANU
Encik Suraimey Bin Sulaiman
suraimey@stats.gov.my Tel 09 - 6261 710 Fax 09 - 6229 659
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Terengganu, Aras 2, Wisma Perkeso, Jalan Air Jernih, 20200 Kuala Terengganu, Terengganu.
SARAWAK
Puan Leyah Anak Ampor
leyah.ampor@stats.gov.my Tel 082 - 428 085 Fax 082 - 242 609
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Sarawak, Tingkat 7 & 8, Bgn. Tun Datuk Patinggi Tuanku Hj. Bujang, Jln. Simpang 3, 93514 Kuching, Sarawak.
SABAH
Puan Surayah Binti Sainan
surayah@stats.gov.my Tel 088 - 484 630 Fax 088 - 484 664
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Sabah, Aras 1-3, Blok C, Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan Sabah, Jalan UMS, 88450 Kota Kinabalu, Sabah.
W.P LABUAN
Encik Abdul Aziz Bin Matlan
abdulaziz@stats.gov.my Tel 087 - 418 366 Fax 087 - 417 404
Pejabat Operasi Labuan, Jabatan Perangkaan Malaysia, Tingkat 3, Bangunan Tabung Haji, Jalan Bunga Kesuma, P.O Box 81607, 87026 Wilayah Persekutuan Labuan.
W.P PUTRAJAYA
Puan Nur Ellya Binti Saed
nur.ellya@stats.gov.my Tel 03 - 8890 4542 Fax 03 - 8890 4541
Pejabat Operasi Putrajaya, Jabatan Perangkaan Malaysia, No.2A, Tingkat 1, Jalan Diplomatik 2/1, Presint 15, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62050 Putrajaya.