Johor
Kamaruzaman Bin Mohamed
kama@dosm.gov.my Tel 07-2253 750 Fax 07-2240 635
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Johor, Tingkat 14 & 15, Menara Tabung Haji, Jalan Air Molek, 80000 Johor Bharu, Johor
Kedah
Hamimah Binti Mohd Shah
hamimah@dosm.gov.my Tel 04-7001 250 Fax 04-7001 254
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Kedah, Aras 1 & 5, Zon C, Wisma Persekutuan, Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, Bandar Muadzam Shah, 06550 Alor Setar, Kedah.
Kelantan
Syamaizar Bin Razali
syamaizar@dosm.gov.my Tel 09-7419 524 Fax 09-7482 142
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Kelantan, Tingkat 7, Wisma Ilmu Tabung Haji, 15000 Kota Bharu, Kelantan
Melaka
Jefri Bin Ab Ghani
jefri@dosm.gov.my Tel 06-2522 788 Fax 06-2522 798
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Melaka, Aras 7 & 8, Wisma Persekutuan, Jalan MITC, Hang Tuah Jaya, 75450 Ayer Keroh, Melaka.
Negeri Sembilan
Masriyanti Binti Rekkeman
masriyanti@dosm.gov.my Tel 06-7688 803 Fax 06-7655 002
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Sembilan, Tingkat 12, Wisma Persekutuan, Jalan Dato Abdul Kadir, 70000 Seremban, Negeri Sembilan.
Pahang
Hazrinie Binti Husin
hazrinie@dosm.gov.my Tel 09-5161 502 Fax 09-516 1499
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Pahang, Tingkat 11, Wisma Persekutuan, Jalan Gambut, 25000 Kuantan, Pahang.
Pulau Pinang
Anuar Kamal Bin Sidin
anuarkamal@dosm.gov.my Tel 04-2266 244 Fax 04-2299 499
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Pulau Pinang, Aras 6, Bangunan Persekutuan, 10400 Pulau Pinang.
Perak
Nor Rafidah Binti Mat Hashim @ Kasim
nor_rafidah@dosm.gov.my Tel 05-2554 963 Fax 05-2551 073
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Perak, Bangunan Persekutuan Gunasama, Tingkat 3, Bangunan KWSP, Greentown, 30450 Ipoh, Perak.
Perlis
Wan Mohamad Hanif Bin Wan Adnan
hanif.adnan@dosm.gov.my Tel 04-9761 793 Fax 04-9771 223
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Perlis, Tingkat 1, Bangunan Perodua, No. 2C, Persiaran Jubli Perak, 01000 Kangar, Perlis.
Selangor
Noor Azlin Binti Jaafar
noor_azlin@dosm.gov.my Tel 03-5515 0246 Fax 03-5515 0211
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Selangor, Tingkat 9, Bangunan Darul Ehsan, Jalan Indah, Seksyen 14, 40000 Shah Alam, Selangor.
Terengganu
Suraimey Bin Sulaiman
suraimey@dosm.gov.my Tel 09-6261 710 Fax 09-6261 855
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Terengganu, Aras 2, Wisma Perkeso, Jalan Air Jernih, 20200 Kuala Terengganu, Terengganu.
Sabah
Surayah Binti Sainan
surayah@dosm.gov.my Tel 088-484 630 Fax 088-484 664
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Sabah, Aras 1-3, Blok C, Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan Sabah, Jalan UMS, 88450 Kota Kinabalu, Sabah.
Sarawak
Leyah Anak Ampor
leyah.ampor@dosm.gov.my Tel 082-231 751 Fax 082-242 609
Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Sarawak, Tingkat 7 & 8, Bgn. Tun Datuk Patinggi Tuanku Hj. Bujang, Jln. Simpang 3, 93514 Kuching, Sarawak.
W.P Kuala Lumpur
Noor Faidz Bin Tawail
faidz.tawail@dosm.gov.my Tel 03-2267 2412 Fax 03-2691 2523
Jabatan Perangkaan Malaysia Wilayah Persekutuan, Tingkat 14 & 15, Wisma FGV, Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur.
W.P Labuan
Abdul Aziz Bin Matlan
abdulaziz@dosm.gov.my Tel 087-41 8159 Fax 087-41 7404
Pejabat Operasi Labuan, Jabatan Perangkaan Malaysia, Tingkat 3, Bangunan Tabung Haji, Jalan Bunga Kesuma, P.O Box 81607, 87026 Wilayah Persekutuan Labuan.
W.P Putrajaya
Fasehah Binti Hashim
fasehah.hashim@dosm.gov.my Tel 03-8890 4542 Fax 03-8890 4541
Pejabat Operasi Putrajaya, Jabatan Perangkaan Malaysia, No.2A, Tingkat 1, Jalan Diplomatik 2/1, Presint 15, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62050 Putrajaya.